UP-65k (E-A)

Катіонний синтетичний SBR латекс UP-65k (E-A)


TDS_ТЕХНІЧНИЙ ОПИС_UP-65k (E-A)_02-2021 UP-65k (E-A)_ВИСНОВОК НТУ_2018

UP-65k (E-A) – водна дисперсія високих твердих речовин стирол-бутадієнових співполімерів (стирол-бутадієновий синтетичний каучук – HS-SBR латекс (High Solids SBR latex – із високим вмістом сухої маси)) . Дисперсія містить катіонну емульгаторну систему, не містить розчинників, пластифікаторів та антиоксидантів.

TRCC Europe GmbH є одним із лідерів з розробки та виробництва високопродуктивних добавок для бітумних емульсій, бітумів та асфальтобетонних сумішей. Оскільки потреба в довговічних асфальтобетонних покриттях збільшилася, інженери TRCC Europe GmbH відреагували відповідним чином, розробивши спеціальні добавки, які підвищують строк експлуатації дорожніх покриттів, у зв’язку із чим, такі продукти як UP-65k (E-A), стали важливим інструментом для економічно ефективних та безпечних автомобільних доріг.

SBR полімери компанії TRCC Europe GmbH спеціально розроблені для модифікації бітумних емульсій, бітумів та асфальтобетонних сумішей. UP-65k (E-A) легко змішується з асфальтобетонними сумішами, безпосередньо під час їхнього приготування в асфальтозмішувальних установках, утворюючи однорідний армований композит.

Країна виробник – Нідерланди.

ФІЗИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Фізичний стан : рідина
Колір : білий
Запах : характерний
Вміст твердих речовин, % : 65,0 – 67,0
Рівень pH : 4,0 – 5,0
В’язкість, mPa.s : 1000 – 2000
Температура крихкості, °С : – 51
Поверхневий натяг, mN/m : 36
Відносна щільність, г/см3 : 0,95 ±2%ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ

UP-65K (E-A) забезпечує:

  • оптимізовані в’язко-пружні властивості;
  • підвищену стійкість до динамічних навантажень;
  • підвищену стійкість до низькотемпературного розтріскування;
  • підвищену стійкість до втомної тріщиностійкості;
  • зниження температурної сприйнятливості;
  • мінімізовані ефекти старіння;
  • підвищену довговічність.

UP-65k (E-A) застосовується в якості модифікатора катіонних бітумних емульсій, шляхом його змішування із системою водяної фази на основі катіонної ПАР або шляхом прямої подачі у  вже  готову  бітумну  емульсію.   Рекомендований  рівень  дозування,  в залежності від вихідної якості бітуму, а також напрямку застосування бітумної емульсії (підґрунтовка, ямковий ремонт струменевим методом, поверхнева обробка, влаштування тонкошарових покриттів (ЛЕМС, MicroSurfacing, Slurry Seal) тощо), становить в межах від 2 % до 5 % від маси бітуму.

UP-65k (E-A) застосовується як модифікатор бітумів. Оптимальна температура приготування БМП, при застосуванні в якості модифікатора SBR латексу UP-65k (E-A), становить 180 °С. Оптимальна тривалість перемішування механічною мішалкою – 2,5 – 3,0 години, по завершенню введення в бітум UP-65k (E-A). В залежності від очікуваних вихідних характеристик бітуму модифікованого UP-65k (E-A), його орієнтовна кількість від маси бітуму становить 2 – 5 %.

UP-65k (E-A) застосовується в якості модифікатора асфальтобетонних сумішей Орієнтовна оптимальна кількість введення UP-65k (E-A) в асфальтобетонні суміші, безпосередньо під час їх приготування, в залежності від типу та виду суміші, фізико-технічних характеристик бітуму тощо, становить в межах від 3 % до 6 % від маси бітуму.


ПАКУВАННЯ

UP-65k (E-A) постачається в пластикових резервуарах (IBC контейнер) ємністю 1 м3. Маса нетто однієї пакувальної одиниці становить 950 кг / 0,95 т.


ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ

UP-65k (E-A) дозволяється транспортувати будь-яким видом транспорту, відповідно до правил перевезення вантажів, що діють на даному виді транспорту, але в будь-якому разі, з дотриманням нижче наведених умов та умов, що зазначені в “Паспорті безпеки” на цей продукт.

Під час транспортування, складування та зберігання, мають виконуватись наступні умови:

  • вантаж необхідно захищати від сонячних променів;
  • діапазон температур, при яких необхідно зберігати вантаж та маніпулювати ним, становить від +5 °С до +35 °С;
  • при транспортуванні, перевантаженні та зберіганні відкривати пакування / резервуар, забороняється.

UP-65k (E-A) має захист проти бактерій та грибків при зберіганні.

Перед застосуванням UP-65k (E-A) рекомендовано попередньо перемішати / збовтати.


БЕЗПЕКА

При застосуванні UP-65k (E-A) необхідно керуватися рекомендаціями, що зазначені в “Паспорті безпеки” на цей продукт. У такому разі, гарантується повна безпека у роботі з UP-65k (E-A). Слід уважно ознайомитись із змістом цього документу, перш ніж розпочинати роботу із продуктом. “Паспорт безпеки” надається за запитом.


ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА ТА ПОСТАЧАЛЬНИКА

Інформація, надана в цьому описі, відповідає поточному стану наших знань і не включає в себе припущення щодо будь-якої гарантії та / або відповідальності за кінцевий результат використання / застосування цього продукту / товару. Таким чином, це не звільняє замовника / покупця від відповідальності за перевірку відповідності продукту / товару для конкретного використання та за призначенням, шляхом проведення профілактичних випробувань.

Виробник та постачальник гарантують відповідність катіонного синтетичного SBR латексу UP-65k (E-A) “Сертифікату аналізу” / “Certificate of Analysis” та “Паспорту безпеки” / “SAFETY DATA SHEET” виробника, за умови дотримання правил його транспортування, зберігання та застосування.

Гарантійний термін зберігання становить 12 місяців.

У разі порушення споживачами правил та рекомендацій щодо транспортування, зберігання та застосування, виробник та постачальник не можуть гарантувати якісних характеристик UP-65k (E-A) відповідно до його призначення.