ASPHALTAN A

Модифікатор бітумів ASPHALTAN A


TDS_ТЕХНІЧНИЙ ОПИС_Asphaltan A_10-2020

ASPHALTAN A – суміш речовин на основі компонентів монтанового воску (гірський віск – нім. Montanwachs) і високомолекулярних аліфатичних сполук із функціональними групами, що застосовується для модифікації бітумів нафтових дорожніх в’язких,  з метою покращення механічних характеристик асфальтобетонних покриттів.

Країна виробник – Німеччина.


ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Фізичний стан при 25 °С

: твердий, пастилки

Колір

: коричневий

Запах

: слабкий, специфічний

Точка затвердіння

: 133 – 143 °С

Точка краплепадіння

: 139 – 149 °С

Точка спалаху

: > 200 °С

Точка займання

: > 300 °С

В’язкість при 150 °C

: 5 – 15 МПа


ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ

Широке застосування гірського воску обумовлене унікальністю його фізико-хімічних властивостей: хімічною стійкістю до кислот та різних окисників, високою вологостійкістю, відносно високою температурою плавлення, механічною міцністю і здатністю створювати тверді / міцні покриття, високою розчинністю в органічних розчинниках, малою електропровідністю та здатністю давати стійкі композиції з парафіном і стеарином.

Напрямки застосування ASPHALTAN A:

 • модифікація бітумів;
 • виробництво просочуючих та покривних речовин / матеріалів;
 • виробництво гідрофобних засобів.

Застосування ASPHALTAN A при модифікації бітумів, сприяє: 

 • зменшенню показника глибини проникності голки / пенетрації (П25);
 • підвищенню показника температури розм’якшеності (КіК);
 • покращеній зчеплюваності бітуму з поверхнею кам’яних матеріалів (кислі породи);
 • зниженню температури приготування асфальтобетонних сумішей на 20 – 30 °С, що в свою чергу зменшує витрату енергетичних ресурсів при їхньому виробництві та значно зменшує кількість шкідливих викидів (випарів тощо) у повітря;
 • зниженню в’язкості бітуму, що забезпечує кращу пластичну укладальність (менший опір ущільненню) асфальтобетонних сумішей при більш низьких температурах навколишнього середовища;
 • отримати асфальтобетонні покриття, що витримують більші навантаження;
 • забезпеченню асфальтобетонним покриттям стійкості до утворення колійності;
 • підвищенню довговічності / строку служби асфальтобетонних покриттів.

Дозування ASPHALTAN A може змінюватись відповідно до «бажаних» вихідних характеристик модифікованого бітуму, що виробляється, і в залежності від цього, може варіюватися в межах від 2,0 % до 3,0 % від маси бітума.   

Вплив модифікатора ASPHALTAN A
на зміну температури розм’якшеності (КіК, °С) бітуму марки 70/100Вплив модифікатора ASPHALTAN A
на зміну глибини проникності голки / пенетрації (П25, 0,1 мм) бітуму марки 70/100Вплив модифікатора ASPHALTAN A
на зміну в’язкості бітуму марки 70/100 при температурі 135 °С


ПАКУВАННЯ

ASPHALTAN A постачається у поліетиленових пакетах / мішках масою по 25 кг кожен, що розміщені на дерев’яному євро-піддоні (маса нетто 1 000 кг / 1,0 т, кожен) та додатково загорнуті в термоусадочну поліетиленову плівку.


ЗБЕРІГАННЯ

За належних умов зберігання з дати його виготовлення, ASPHALTAN A може зберігатися у закритій оригінальній упаковці без обмеження строку його зберігання. Є стабільним за нормальних температур і зберігається у сухому місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних променів, надмірно високих температур, вологи, води та інших шкідливих впливів. Не зберігається разом із сильними окислювачами. 


БЕЗПЕКА

Для отримання додаткової інформації про класифікацію, заходи захисту та заходи в разі пожежі, зверніться до «Паспорту безпеки» на цей продукт, який надається за запитом.


ВАЖЛИВО

Інформація, надана в цьому описі, відповідає поточному стану наших знань і не включає в себе припущення щодо будь-якої гарантії та / або відповідальності за кінцевий результат використання / застосування цього продукту / товару.  Таким чином, це не звільняє замовника / покупця від відповідальності за перевірку відповідності продукту / товару для конкретного використання та за призначенням, шляхом проведення профілактичних випробувань.

У разі порушення споживачами правил та рекомендацій щодо транспортування, зберігання та застосування, виробник та постачальник не можуть гарантувати якісних характеристик ASPHALTAN A відповідно до його призначення.