ReActive ACF

«Омолоджуюча» добавка ReActive ACF для технологій з RAP
(Reclaimed Asphalt Pavement – регенерований асфальтобетон)


TDS_ТЕХНІЧНИЙ ОПИС_ReActive ACF_06-2020

ReActive ACF спеціальна «омолоджуюча» добавка, застосування якої дозволяє повторне використання зфрезерованого асфальтобетону. ReActive ACF виготовляється на основі силану, в поєднанні з рослинними та парафіновими маслами.  Не класифікується як небезпечна для здоров’я людини та навколишнього середовища.

Країна виробник – Італія.


ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИФізичний стан при 25 °С

: рідина

Колір

: темний

Запах

: м’який специфічний

В’язкість при 25 °С

: 50 мПа.с

Відносна щільність при 25°С

: 920 кг/м3

Розчинність у воді

: не розчинний

Точка займання

: > 200 °С

Точка кипіння

: > 250 °С

Температура застигання

: відомостей немаєЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ

Регенерований асфальтобетон (RAP) – це перероблений матеріал, який містить бітум та щебеневі матеріали, що утворюються після видалення асфальтобетонних покриттів при капітальному ремонті, реконструкції та поточному середньому ремонті автомобільних доріг загального користування, міських вулиць та доріг тощо.

Повторне використання зфрезерованого асфальтобетону при виробництві нових асфальтобетонних сумішей дуже проста, але важлива концепція.

Перероблення матеріалів, які походять із «старих» дорожніх покриттів, у «нові» дорожні покриття, приносить значні економічні вигоди та значне заощадження з точки зору сировини та споживання енергетичних ресурсів.

Унікальні властивості ReActive ACF забезпечують подвійну функцію:

  • «Омолодження»

Відновлює старий бітум (окислений), надаючи йому пластичні характеристики, що в свою чергу забезпечує можливість використання високих відсотків RAP. В результаті, отримуємо нові асфальтобетонні суміші, що за своїми якісними характеристиками максимально наближені до тих, що виробляються за традиційними технологіями.

  • «Забезпечення адгезії»

Знижує поверхневий натяг бітуму, забезпечуючи при цьому високий показник зчеплюваності – ідеально стабільний зв’язок системи «бітум-заповнювач». Покращує стійкість до старіння, сповільнюючи процес окислення бітуму.

Переваги ReActive ACF

  • застосовується при виробництві будь-яких типів асфальтобетонних сумішей (гарячі, теплі, холодні), а також є сумісним із будь-яким полімером, що може застосовуватись в якості модифікатора бітуму (SBR, SBS, EVA тощо);
  • дозволяє використовувати високі відсотки RAP (> 50 %);
  • підвищує оброблюваність асфальтобетонних сумішей з високим вмістом RAP;
  • полегшує ущільнення асфальтобетонних сумішей з високим вмістом RAP;
  • є безпечним для людей та навколишнього середовища;
  • розроблений з урахуванням екологічних програм Європейського союзу;
  • забезпечую високий показник зчеплюваності бітуму з кам’яними матеріалами.

Дозування ReActive ACF

ReActive ACF додають безпосередньо до змішувача асфальтобетонного заводу разом із бітумним в’яжучим (паралельно), на етапі виробництва асфальтобетонних сумішей, використовуючи при цьому автоматичну систему дозування. В якості альтернативи, його можна додавати безпосередньо до накопичувального резервуара для бітуму під час його завантаження (зливу). У випадку, якщо резервуар для зберігання бітуму не оснащено змішувачем, цю операцію потрібно проводити так, щоб добавка додавалась у той же час, що й бітум. Наприкінці операції зливу, необхідно переконатись в тому, що було додано належну кількість добавки до резервуара для зберігання. Використання автоматичної системи дозування є набагато вигіднішим технологічним процесом, так як дає змогу уникнути модифікації всього бітуму, що зберігається у резервуарі, а також дає більшу гнучкість виробничому процесу, дозволяючи при цьому варіювати дозування ReActive ACF залежно від типу асфальтобетонної суміші, що виготовляється, % RAP тощо.

Відсоток дозування змінюється в залежності від % RAP в суміші та вихідної якості бітуму, що використовується. Стандартне дозування може варіюватися в межах від 0,1 % до     0,3 % від маси RAP. Це означає, що на кожні 100 кг RAP потрібно від 0,1 кг до 0,3 кг ReActive ACF. Більш високі дози можуть знадобитися для сумішей, виготовлених з використанням RAP, вміст якого містить бітум модифікований полімерами (SBR, SBS, EVA тощо).

Приклад розрахунку:

RAP в масі суміші

: 50 %

Загальний бітум (новий + старий)

: 5,5 %

ReActive ACF від маси RAP

: 0,2 %

Вміст бітуму в RAP

: 4,6 %

Новий бітум в суміші (додати)

: 5,5 % – (4,6 % х 50 %) = 3,2 %

ReActive ACF на новий бітум

: 0,2 % х 50 % / 3,2 % = 3,1 %

Примітка: при розробці рецептури асфальтобетонної суміші із застосуванням RAP, обов’язковою умовою є врахування кількості бітумного в’яжучого, яке міститься в складі «старого зфрезерованого асфальтобетону».


ПАКУВАННЯ

ReActive ACF постачається в пластикових резервуарах (IBC контейнер) ємністю 1,0 м3. Маса нетто однієї пакувальної одиниці становить 900 кг / 0,9 т.


ЗБЕРІГАННЯ

ReActive ACF може зберігатися у закритій оригінальній упаковці протягом 24 місяців з дати його виготовлення. В залежності від температури зберігання, продукт може мати / набувати тістоподібну консистенцію, при цьому якість його залишається незмінною. Обов’язковим є захист від прямих сонячних променів.


БЕЗПЕКА

Для отримання додаткової інформації про класифікацію, заходи захисту та заходи в разі пожежі, зверніться до «Паспорту безпеки» на цей продукт, який надається за запитом.


ВАЖЛИВО

Інформація, надана в цьому описі, відповідає поточному стану наших знань і не включає в себе припущення щодо будь-якої гарантії та / або відповідальності за кінцевий результат використання / застосування цього продукту / товару.  Таким чином, це не звільняє замовника / покупця від відповідальності за перевірку відповідності продукту / товару для конкретного використання та за призначенням, шляхом проведення профілактичних випробувань.

У разі порушення споживачами правил та рекомендацій щодо транспортування, зберігання та застосування, виробник та постачальник не можуть гарантувати якісних характеристик ReActive ACF відповідно до його призначення.