RoadPlus P-E

Суміш термопластичних полімерів RoadPlus P-E
для модифікації асфальтобетонних сумішей


TDS_ТЕХНІЧНИЙ ОПИС_RoadPlus P-E_06-2020

RoadPlus PE – суміш термопластичних полімерів у вигляді гранул, що в своєму складі містять переважно поліетилени з низькою густиною (англ: LDPE – Low-density polyethylene). Використовується при виробництві асфальтобетонних сумішей, з метою покращення механічних характеристик асфальтобетонних покриттів.

Країна виробник – Італія.


ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИФізичний стан при 25 °С

: гранули

Колір

: зелено-сірий

Запах

: м’який, специфічний

Діаметр гранул

: ≈ 5 мм

Насипна щільність

: 450 – 550 кг/м3

Точка спалаху

: > 300 °С

Точка розм’якшення

: 110 – 130 °С


ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ

Полімерна добавка RoadPlus PE застосовується з метою модифікації гарячих асфальтобетонних сумішей, методом прямої подачі гранул безпосередньо в асфальтозмішувальну установку асфальтобетонного заводу, із використанням спеціального автоматичного дозатора сипучих матеріалів. Така технологічна можливість покращення якості асфальтобетонних сумішей, є однією із основних переваг RoadPlus P-E.

Полімерна добавка RoadPlus P-E покращує механічні характеристики асфальтобетонних покриттів, збільшуючи їхню стійкість до деформацій. 

Застосування RoadPlus PE:

 • є технологічно простим;
 • дозволяє отримати асфальтобетонні покриття, що витримують більші навантаження;
 • забезпечує асфальтобетонним покриттям стійкість до втомної тріщиностійкості та утворення колійності;
 • забезпечує підвищення довговічності / строку служби асфальтобетонних покриттів;
 • дозволяє зменшити товщину шару / шарів асфальтобетонного покриття на 20 – 30 %, у порівнянні з традиційним;
 • є економічно ефективним / вигідним.

З метою рівномірного розподілу, рекомендується наступна технологічна послідовність застосування суміші термопластичних полімерів RoadPlus P-E, а саме:

 • дозування кам’яного матеріалу;
 • дозування RoadPlus P-E;
 • сухе перемішування кам’яного матеріалу з RoadPlus P-E – 10-15 с;
 • дозування бітуму та перемішування – 15 с;
 • дозування мінерального порошку та кінцеве перемішування – 10-15 с.

Температура кам’яних матеріалів, під час виробництва асфальтобетонних сумішей, що «піддаються» модифікації добавкою RoadPlus P-E, повинна знаходитись в межах від 160 °С до 175 °С, в залежності від типу асфальтобетонної суміші тощо.

Дозування RoadPlus PE може змінюватись відповідно до «бажаних» вихідних характеристик асфальтобетонної суміші, що виробляється, і в залежності від цього, може варіюватися в межах від 0,2 % до 0,4 % від кінцевої маси асфальтобетонної суміші, що є рівнозначним 4,0 – 8,0 % від маси бітуму.


ПАКУВАННЯ

RoadPlus P-E постачається у м’яких контейнерах типу «Біг-бег», що розміщені на дерев’яних піддонах. Маса нетто однієї пакувальної одиниці становить від 600 кг / 0,600 т до 1 200 кг / 1,200 т кожна.


ЗБЕРІГАННЯ

RoadPlus P-E може зберігатися у закритій оригінальній упаковці протягом 24 місяців з дати його виготовлення. Стабільний за нормальних температур і зберігається у щільно закритих м’яких контейнерах («Біг-бег»), у місці, захищеному від прямого потрапляння атмосферних опадів та сонячних променів.


БЕЗПЕКА

Для отримання додаткової інформації про класифікацію, заходи захисту та заходи в разі пожежі, зверніться до «Паспорту безпеки» на цей продукт, який надається за запитом.


ВАЖЛИВО

Інформація, надана в цьому описі, відповідає поточному стану наших знань і не включає в себе припущення щодо будь-якої гарантії та / або відповідальності за кінцевий результат використання / застосування цього продукту / товару.  Таким чином, це не звільняє замовника / покупця від відповідальності за перевірку відповідності продукту / товару для конкретного використання та за призначенням, шляхом проведення профілактичних випробувань.

У разі порушення споживачами правил та рекомендацій щодо транспортування, зберігання та застосування, виробник та постачальник не можуть гарантувати якісних характеристик RoadPlus P-E відповідно до його призначення.